Porady ON-LINE specjalistów. Masz pytanie do prawnika, psychologa, doradcy finansowego? Udzielimy profesjonalnej i szybkiej e-porady!

Prawnicy On-Line

Prawnik online

Porad prawnych on-line udzielają wyspecjalizowani prawnicy. Zespół kancelarii tworzą specjaliści z kilkunastu dziedzin prawa oraz finansów. Porady udzielane są komplementarnie, szybko i z uwzględnieniem specjalizacji prawnika.  

 


Nasi prawnicy zajmują się obsługą prawną małych i średnich przedsiębiorstw oraz konsumentów. Specjalizują się w:

- prawie zobowiązań
- prawie bankowym
- prawie wekslowym
- prawie medycznym
- prawie gospodarczym
- prawie upadłościowym 
- prawie obrotu nieruchomościami

MISJA 

"Chronimy interesy naszych klientów."

NASZE WARTOŚCI

Pragmatyzm i kreatywność

Szukamy skutecznego rozwiązania z przekonaniem, że każdy problem jest do rozwiązania.

Specjalizacja

Cechuje nas wysoki poziom specjalizacji.

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z instytucjami finansowymi, bankami, firmami leasingowymi, placówkami medycznymi. Prowadzimy mediacje oraz uczestniczymy w sporach sądowych. 

 

Zapraszamy!

Zapraszamy na FB

Raport KRD

Kategoria: Przykłady pytań

Przykładowe pytania w zakresie informacji o długach zadawane w naszym systemie porad prawnych on-line.  Mam wpisy w KRD 1. Staram sie o kredyt. Bank odmówił finansowania i nie podał szczegółów(...)

Pytania do doradcy finansowego

Kategoria: Przykłady pytań

Przykładowe pytania do doradcy finansowego zadawane w naszym systemie porad prawnych on-line.  Leasing bez BIK 1. Mam problemy w BIK-u. Bank odmówił mi kredytu. Firmy leasingowe również nie są (...)

Pytania do prawnika

Kategoria: Przykłady pytań

Przykładowe pytania do prawnika zadawane w naszym systemie porad prawnych on-line.  Prawo spadkowe, dziedziczenie, testamenty 1. Zmarł mój ojciec, który pozostawił długi w bankach i firmach poż(...)

Pytania do psychologa

Kategoria: Przykłady pytań

Przykładowe pytania do psychologa zadawne w systemie porad OnLine. Miłość, zerwanie 1. Rzucił mnie chłopak. Byliśmy razem przez 2 lata. Wszystko układało się wzorowo. Latem planowaliśmy wspólnie zam(...)

Porady psychologiczne

Porady medyczne i psychologiczne

Masz problem / pytanie do psychologa? Skorzystaj z szybkiej porady specjalisty on-line. Gwarancja wysokiej jakości i zadowolenia!

Porady prawne

Nakaz zapłaty

Masz pytanie do prawnika? Zapytaj prawników w naszym serwisie. Uzyskaj szybką i profesjonalną poradę bez wychodzenia z domu. 100% satysfakcji i bezpieczeństwa.

Porady specjalistów

Specjaliści online

Masz pytania do specjalistów z różnych dziedzin (prawo, finanse, psychologia, inne)? Uzyskaj profesjonalną eporadę!  

Początek strony