Porady ON-LINE specjalistów. Masz pytanie do prawnika, psychologa, doradcy finansowego? Udzielimy profesjonalnej i szybkiej e-porady!

Nasz zespół tworzą wysokiej klasy profesjonaliści z różnych specjalistycznych dziedzin prawa, psychologii, konsultingu i finansów / bankowości. Zapraszamy do korzystania z systemu on-line. Wkrótce nowe specjalizacje!

Porady On-Line


Psycholog On-Line

Psycholog OnLine

Psycholog  udziela skutecznych i szybkich porad w zakresie:

- problemów seksulanych
- problemów społecznych
- problemów zawodowych w pracy
- problemów ze stresem i napięciem
- rozwodów i zdrad
- depresji, bezsenności i lęków
- problemów z dziećmi

 


Prawnicy On-Line

Prawnik online

Porad prawnych on-line udzielają wyspecjalizowani prawnicy. Zespół kancelarii tworzą specjaliści z kilkunastu dziedzin prawa oraz finansów. Porady udzielane są komplementarnie, szybko i z uwzględnieniem specjalizacji prawnika.  

 


Nasi prawnicy zajmują się obsługą prawną małych i średnich przedsiębiorstw oraz konsumentów. Specjalizują się w:

- prawie zobowiązań
- prawie bankowym
- prawie wekslowym
- prawie medycznym
- prawie gospodarczym
- prawie upadłościowym 
- prawie obrotu nieruchomościami

UC Consulting sp. z o.o.

UC Consulting

UC Consulting sp. z o.o.  zajmuje się obsługą kosultingową w zakresie:

- pozyskiwania finansowania (leasing / kredyt) również dla klientów z BIK i KRD
- analizy matematycznej i rachunkowej umów kredytowych i leasingowych
- przygotowanie podmotów gospodarczych oraz konsumentów do restrukturyzacji zobowiązań
- przygotowanie podmotów gospodarczych oraz konsumentów do upadłości
- wynajem długoterminowy samochodów

Raport KRD

raport krd

Potrzebujesz raport KRD? Zapraszamy. U nas uzyskasz raport ON-Line!

Serwis www.specporady.pl pozwala Państwu na wygodne zamówienie raportu KRD zarówno dotyczącego firm oraz konsumentów. W przypadku konsumentów - potrzebna jest zgoda konsumenta na wygenerowanie raportu. Druk zgody zostanie udostępniony Państwu online.

Raport zawiera listę długów oraz listę wierzycieli. Dodatkowo system www.specporady.pl pozwala Państwu na zadanie pytań w zakresie pomocy prawnej w szczególności: wykreślenia, umorzenia lub dodania wpisu w rejestrze KRD.

Zapraszamy na FB

Raport KRD

Kategoria: Przykłady pytań

Przykładowe pytania w zakresie informacji o długach zadawane w naszym systemie porad prawnych on-line.  Mam wpisy w KRD 1. Staram sie o kredyt. Bank odmówił finansowania i nie podał szczegółów(...)

Pytania do doradcy finansowego

Kategoria: Przykłady pytań

Przykładowe pytania do doradcy finansowego zadawane w naszym systemie porad prawnych on-line.  Leasing bez BIK 1. Mam problemy w BIK-u. Bank odmówił mi kredytu. Firmy leasingowe również nie są (...)

Pytania do prawnika

Kategoria: Przykłady pytań

Przykładowe pytania do prawnika zadawane w naszym systemie porad prawnych on-line.  Prawo spadkowe, dziedziczenie, testamenty 1. Zmarł mój ojciec, który pozostawił długi w bankach i firmach poż(...)

Pytania do psychologa

Kategoria: Przykłady pytań

Przykładowe pytania do psychologa zadawne w systemie porad OnLine. Miłość, zerwanie 1. Rzucił mnie chłopak. Byliśmy razem przez 2 lata. Wszystko układało się wzorowo. Latem planowaliśmy wspólnie zam(...)

Misja i wartości

Misja

"Wsparcie i pomoc w zakresie specjalistycznych porad On-Line. Propagowanie wiedzy specjalistycznej z zakresu prawa, finansów i psychologii."

Serwis SpecPorady.pl jest platformą udzielania specjalistycznych porad on-line przez Internet. Serwis SpecPorady.pl skupia specjalistów z różnych popularnych dziedzin życia, biznesu i nauki. Specjaliści udzielają odpłatnych e-porad za pomocą profesjonalnego systemu klientom serwisu.
Porada zawiera merytoryczną odpowiedź specjalisty na zagadnienie. Specjalista po rozpoznaniu stanu faktycznego udziela wyczerpującej odpowiedzi. Zakres porady odpowiada klasycznej konsultacji podczas spotkania w kancelarii, gabinecie, biurze. Porady udzielane sa najczęściej w ciągu 24 godzin. Wszystkie informacje są poufne. 

 

 

Porady psychologiczne

Porady medyczne i psychologiczne

Masz problem / pytanie do psychologa? Skorzystaj z szybkiej porady specjalisty on-line. Gwarancja wysokiej jakości i zadowolenia!

Porady prawne

Nakaz zapłaty

Masz pytanie do prawnika? Zapytaj prawników w naszym serwisie. Uzyskaj szybką i profesjonalną poradę bez wychodzenia z domu. 100% satysfakcji i bezpieczeństwa.

Porady specjalistów

Specjaliści online

Masz pytania do specjalistów z różnych dziedzin (prawo, finanse, psychologia, inne)? Uzyskaj profesjonalną eporadę!  

Początek strony